Taneční tábor Hutisko-Solanec - Tábor – léto 2018!

Celotáborovka - Středověké dobrodružství na pevnosti Hutisko - Solanec.

 

Ahoj kamarádi,
zdravím všechny táborníky, lektory, instruktory… prostě ty úžasné „človíčky“, na které se tak moc těšíme.

Jsem zvědavý, jak budete reagovat na letošní téma? Ani jsme nemuseli dlouze přemýšlet a z několika podnětů, které jste nám poslali, jsme měli jasno.

Snad někteří z vás přijdou na dvě úžasné myšlenky – na dva, řekl bych, „luxusní“ nápady, které letošní tábor spojily dohromady:

Krásné středověké dobrodružství – rytíři, dámy, šlechta…

Televizní hra z Francie: Klíče od pevnosti Boyard

STŘEDOVĚKÉ DOBRODRUŽSTVÍ NA PEVNOSTI HUTISKO – SOLANEC

Taneční tábor Hutisko 2018 logo

Co se týká našeho tradičního táborového karnevalu, chtěl bych vás poprosit, zda by jste si připravili kostýmy do první varianty celotáborovky, tzn. rytíře, šlechtu, chudinu, církevní hodnostáře, služebnictvo, kejklíře, měšťany…, atd.

Pokud se najde někdo, kdo neznáte druhou variantu – mám pro vás malé vysvětlení, o co vlastně jde:

Taneční tábor Hutisko 2018 Pevnost Boyard

Taneční tábor Hutisko 2018 Obrázek pevnosti Boyard

Klíče od pevnosti Boyard (ve francouzském originále Les clés de Fort Boyard) je francouzská dobrodružná televizní soutěž, v níž soutěží vždy tým, který v průběhu soutěže plní nejrůznější úkoly a jehož konečným cílem je uhodnout heslo k otevření trezoru. Soutěž samotná je rozdělena na čtyři části. V první z nich je úkolem soutěžících v časovém limitu 45 minut získat 7 klíčů. Klíče získávají za splnění úkolů v místnostech po celé pevnosti. V další části se pak tým přesunuje do podzemí, kde může získat bonusovou truhlu s penězi a také musí osvobodit zajatce, kteří nestihli včas odejít z místnosti se soutěžním úkolem. V třetí části získávají soutěžící indicie, které jim napoví konečné heslo k trezoru a konečně v části čtvrté bojují proti mistrům pevnosti o čas pro získání peněz. Užasná hra, že?

Už teď se těšíme na tábor v naší krásné lokalitě Hutisko – Solanec. Těšíme se s vámi na nové dobrodružství, na nová přátelství, těším se na vás – já, Martin a ostatní vedoucí.

 

 

 

Holas, programový vedoucí   

Taneční tábor Hutisko-Solanec 2018 Nafukovací hrad

Nafukovací hrad byl zapůjčen zdarma.

 

 

 

Toplist TOPlist
Facebook
Video
Taneční tábor Hutisko-Solanec