Taneční tábor Hutisko-Solanec - Tábor – léto 2017!

Celotáborovka - Pohádkové království 2017 na Hutisku - Solanci.

 

Zdravím včechny táborníky!
Rok se s rokem sešel a je na čase, abychom se podívali, co nás letos o prázdninách čeká. Když jsem mluvil s vámi po táboře, byl jsem rád, že máte tak krásné vzpomínky, že jste si našli nové kamarády a kamarádky, dokonce jsem na facebooku viděl spousty nových „přátelství“ a na otázku: „Co si zahrajeme příští rok?“ jsem dostal spoustu návrhů. Je až zarážející, jak moc z vás jste chtěli jedno jediné téma: pohádky!

 

To slovo jsem slyšel snad ze všech stran. Usmívám se na tváři, když už přemýšlím, které pohádky dát do celotáborovky a jak ji vymyslet, aby byla opravdu „kouzelná“…

 

Letošní téma tedy zní:

Pohádkové království 2017 na Hutisku - Solanci.

Taneční tábor Hutisko 2017 logo

Už se těším na vaše kostýmy na karneval. Já ten svůj už mám vymyšlený a myslím si, že Marťas (Benk) půjde určitě za krále. Co říkáš Martine? Kdo jiný by měl vládnout pohádkovému království, které se objeví na naší táborové základně na Hutisku-Solanci?

Určitě je jasné, že budeme muset rozdělit výběr pohádek zvlášť pro turnus „A“ a zvlášť pro turnus „B“. Určitě nebudou chybět klasické pohádky, jako například: O červené Karkulce, Šmoulové, O Rákosníčkovi, O perníkové chaloupce, Bob a Bobek, O šípkové Růžence, O Popelce, Čertova nevěsta, Tři zlaté vlasy děda Vševěda, Sedmero krkavců a mnoho dalších. Protože jsme ale světoví (a to víme díky internetu), určitě zařadíme do programu nejen české pohádky. Slibuji ale, že se nezaměříme na hrané pohádkové příběhy stylu Harry Potter. Rád bych zůstal u klasických pohádek. Nebudou ovšem chybět pohádkové příběhy, jako je například: Shrek, Jak vycvičit draka, Hledá se Nemo, Ledové království a mnoho dalších…

Taneční tábor Hutisko 2017 Večerníček

Všichni se na vás těšíme a pozor: přemýšlejte, jaký pohádkový kostým si letos na náš karneval přivezete?

Taneční tábor Hutisko 2017 Sněhurka

Martin říká, že tam budou samé princezny nebo princové…

Já věřím tomu, že zkusíte být originální a najdete si dobrou pohádku pro svůj určitě nejkrásnější kostým…, stejně jako naši vedoucí. A zde přichází chvíle na malé důkazy:

TAK MOC SE NA VÁS TĚŠÍME, ŽE V KOSTÝMECH UŽ NACVIČUJEME!

Taneční tábor Hutisko 2017 Karneval 1

Taneční tábor Hutisko 2017 Karneval 2

Taneční tábor Hutisko 2017 Karneval 3

 

 

 

Těšíme se na vás! Holas, Marťas a kolektiv nejlepších vedoucích, lektorů a instruktorů   

Toplist TOPlist
Facebook
Video
Taneční tábor Hutisko-Solanec